خدمات مشاوره دکتر متحدی

ارائه خدمات حقوقی و روانشناختی در حوزه ازدواج و خانواده: مشاوره قبل ازدواج، زوج درمانی، دعاوی خانواده

ارائه خدمات حقوقی و روانشناختی در حوزه ازدواج و خانواده: مشاوره قبل ازدواج، زوج درمانی، دعاوی خانواده

هرچند امروزه متخصصین بسیاری در دسترس عموم مردم قرار دارند، لیکن متأسفانه همفکری و مشورت در فرهنگ اجتماعی ما جایگاه پذیرفته شده ای ندارد. بسیاری از شهروندان به علت عدم احساس نیاز و ضرورت فوری، از این خدمات صرف نظر می نمایند. نتیجه این بی دقتی، خود را در معضلات اجتماعی بسیار پر هزینه همچون شکستها و عدم موفقیتها، طلاق و ناپایداری خانواده ها، بزهکاری، مشکلات تربیتی و ... نشان می دهد.
لذا جهت ترغیب افراد به مشاوره و ارائه خدمات مشاوره ای، بر آن شدیم در تارنمای حاضر فضایی فراهم آوریم تا افراد ضمن دریافت اطلاعات ضروری، و طرح سؤال و تبادل نظر، دیدگاه بهتری نسبت به جنبه ها و مهارتهای زندگی فردی و اجتماعی پیدا نمایند.
شاید عادت به مشورت باعث پیشگیری از اشتباهات گاهاً پرهزینه، و یا تصمیم گیری های هوشمندانه تر گردد...

دنبال کنندگان ۳ نفر
این وبلاگ را دنبال کنید
تابلو اعلانات
طبقه بندی موضوعی مطالب

استوارترین و کارآمدترین بخش دانش روانشناسی حوزه رفتارگرایی است. تئوری‌های رفتاری برعکس دیگر جنبه‌های روانشناسی دارای قطعیت کافی، و تکنیک‌های مشخص برای درمان و اصلاح رفتار انسان‌ها است. رفتارگرایان به نصیحت و تلقین و صرفاً توصیف وضعیت نمی‌پردازند. بلکه تکنیک‌های کاملاً سنجیده و آزمایش شده را برای دستیابی به هدف مطلوب به کار می‌برند.

واتسون یکی از نظریه‌پردازان مهم رفتارگرایی ادعا می‌نمود که ده کودک را به من بدهید. بیست سال بعد هرچه سفارش دهید به شما تحویل خواهم داد: دزد، پزشک، مکانیک، سرباز و ...

این مرکز با استفاده از تکنیک‌ها و نظریات رفتارگرایی و با انعقاد قرارداد مشاوره خدمات زیر را به مراجعان محترم ارائه می‌نماید:

.

کاهش وزن

کاهش وزن

.

درمان وسواس فکری و عملی

رفتار درمانی برای درمان وسواس

.

درمان فوبیا

فوبیا

.

اصلاح و تغییر رفتار کودکان

تربیت کودک

.