خدمات مشاوره دکتر متحدی

ارائه خدمات حقوقی و روانشناختی در حوزه ازدواج و خانواده: مشاوره قبل ازدواج، زوج درمانی، دعاوی خانواده

ارائه خدمات حقوقی و روانشناختی در حوزه ازدواج و خانواده: مشاوره قبل ازدواج، زوج درمانی، دعاوی خانواده

هرچند امروزه متخصصین بسیاری در دسترس عموم مردم قرار دارند، لیکن متأسفانه همفکری و مشورت در فرهنگ اجتماعی ما جایگاه پذیرفته شده ای ندارد. بسیاری از شهروندان به علت عدم احساس نیاز و ضرورت فوری، از این خدمات صرف نظر می نمایند. نتیجه این بی دقتی، خود را در معضلات اجتماعی بسیار پر هزینه همچون شکستها و عدم موفقیتها، طلاق و ناپایداری خانواده ها، بزهکاری، مشکلات تربیتی و ... نشان می دهد.
لذا جهت ترغیب افراد به مشاوره و ارائه خدمات مشاوره ای، بر آن شدیم در تارنمای حاضر فضایی فراهم آوریم تا افراد ضمن دریافت اطلاعات ضروری، و طرح سؤال و تبادل نظر، دیدگاه بهتری نسبت به جنبه ها و مهارتهای زندگی فردی و اجتماعی پیدا نمایند.
شاید عادت به مشورت باعث پیشگیری از اشتباهات گاهاً پرهزینه، و یا تصمیم گیری های هوشمندانه تر گردد...

دنبال کنندگان ۳ نفر
این وبلاگ را دنبال کنید
تابلو اعلانات
طبقه بندی موضوعی مطالب

 

برقراری ارتباط اجتماعی و مصاحبت با دیگران یکی از نیازهای اساسی انسان است. قدما این نیاز را از طریق حضور فیزیکی در کنار یکدیگر ارضاء می نمودند. ولی اکنون با پیشرفت تکنولوژی مردم این کار را با حذف محدودیتهای زمانی و مکانی و از طریق فضاهای مجازی انجام می دهند.

در این فضاها افراد موضوعات جذاب و مورد علاقه خود را با دیگران به اشتراک گذاشته و در موردش بحث و گفتگو می کنند. در این بین دوستی ها و رابطه های زیبایی نیز شکل می گیرد.

اینجا نیز فضایی است برای تماس با دیگران و برقراری رابطه ای سازنده و مفید. از همگان دعوت می نماییم در این محفل مجازی حضور یافته و با حضور خود جمع ما را گرمتر نمایند. در این خصوص به موارد زیر توجه فرمایید:

.

  • هدف بحث و تبادل نظر در خصوص مسائل مربوط به ازدواج و خانواده است. به نحوی که در این فرایند از دانش و تجربیات یکدیگر بهره بریم.

.

  • مسائل حقوقی ازدواج و خانواده نیز بسیار مهم است. در این حوزه نیز می توانید سؤالات، نظرات، و تجربیات خود را ارائه نمایید.

.

  • افراد از توجه و ابراز محبت دیگران نسبت به خود لذت می برند. لطفاً با نشان دادن علاقه خود به دیگران و نظر دادن در خصوص مطالبشان، و پرهیز از انتقاد خصوصاً با کلمات گزنده، سعی کنید انرژی مثبت القا نموده و دیگران را دلگرم نمایید.

.

  • مشاوران مرکز سعی می کنند حتماً در خصوص سؤالات، نظر تخصصی ارائه کنند. لیکن همگان در خصوص این مسائل اطلاعات و تجربه دارند. لطفاً از ارائه نظر در خصوص موضوعات دریغ نفرمایید. نظر شما شروعی برای بحث و ارائه نظرات بیشتر خواهد بود و لزوماً نباید درست باشد. اصطلاحاً از تکنیک بارش مغزی استفاده کنیم.

.

  • برای طرح موضوع: در قسمت مشاوره آنلاین مطلب خود را درج نمایید. این مطالب پس از تأیید در همان صفحه نمایش داده شده و آدرس صفحه مربوط به آن مبحث نیز در زیر آن ارائه می شود. شما می توانید با مراجعه به آن آدرس بدون محدودیت به بحث و تبادل نظر در خصوص آن موضوع بپردازید.

.

  • لطفاً سؤالات و مطالب بعدی در خصوص آن موضوع را در همان صفحه مربوط به آن درج نمایید.